banner

Ettevõttest

Freselle Logistics OÜ asutati 1995 aasta mais Sylvester Grupi koosseisus. 

2003 sai Freselle Logistics OÜst rahvusvahelise kontserni Stora Enso ettevõte ja aastal 2004 Cargohunters Grupi liige. Seoses Cargohunters Grupi restruktureerimisega on Freselle Logistics OÜ alates 2010. aastast iseseisev ettevõte.

2012.aastal ostis ettevõte raudtee-ja konteinerterminali Maardus ning investeeris koheselt ka uutesse laopindadesse.


2013.aastal asutati esimene tütarettevõte, tolliagentuur Freselle Customs Agency OÜ, mis peale ühinemist Combidek Logistika OÜ-ga, moodustab Eesti suurima tolliagentuuri ja -ladude võrgustiku. Meie klientide käsutuses on 32 000 m2 tolliladusid, ning teenuseid pakutakse edukalt juba mitmes paigas üle Eesti.

2014.aastal suurendati Nehatu Logistikapargis ladude mahtu 5500m2 võrra ja avati sealsamas uus peakontor.

Tänaseks on Freselle kasvanud Eesti suurimaks sisemaakonteinervedude terminaliks.

Meie põhitegevuseks on terminaliteenuste osutamine tolliladudes, raudtee-ja konteinerterminalis, samuti kaupade ekspedeerimine ja transporditeenuste osutamine. 
Freselle pakub oma teenuseid nii import-, eksport- kui ka transiitkaubavoogude teenindamiseks korraldades kaupade (sh. konteinerites) mere-, raudtee- ja maismaatransporti.Meie eesmärgiks on tegutseda tohutu transpordituru teatud sektorites ning rahuldada samas meie klientide kõik nõudmised ja arendada oma ettevõtte profiili vastavalt pidevalt muutuvale logistikamaailmale.

Püüame leida iga uue kliendi jaoks sobivaima logistilise lahenduse. Suudame pakkuda Teile ööpäevaringset teenindust olenemata sellest, kus ja millal meie kliendid meid vajavad. Loodame koos teiega ühiselt areneda.


Tere tulemast meiega koostööd tegema.